متن پیش رو، یک توافق حقوقی لازم‌الاجرا میان وب‌سایت شیدور به‌عنوان فروشندهٔ آنلاین و شما به‌عنوان خریدار است و دو طرف باید به تک‌تک موارد آن پایبند باشند. تمامی قواعد و قوانین این فروشگاه به شرح زیر و در آدرس  https://shidwear.com/ می باشد و هرگونه تغییر در آن، در همین صفحه اعمال می شود و  هیچ خبر و قانونی در هیچ رسانه دیگری معتبر نبوده و شیدور مسئولیتی در قبال آن ها نخواهد داشت.

  • تعهدات خریدار:

1-  شما با ثبت‌نام و استفاده از خدمات وب‌سایت شیدور ، موافقت خود را با تمام قوانین سایت اعلام می‌کنید و حق هرگونه اقدام قانونی در این خصوص را پیشاپیش از خود سلب می‌کنید.

2-  شما باید قبل از خرید تمام اطلاعات محصول شامل اندازه ها و جنس و رنگ را دقیق مطالعه کرده و اندازه ها را با سایز خود تطابق دهید.

3-  باید از اطلاعات حساب کاربری خود به‌طورکامل حفاظت کنید. مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعات از طریق ایمیل کاربری (و رمز عبور) تماماً برعهدهٔ شماست.

4-  پیشاپیش می‌پذیرید در صورت افشای اطلاعات کاربری بر اثر قصور و یا ویروسی شدن رایانه‌‌ی شخصی شما‌، مسئولیتی متوجه شیدور نیست.

5- باید فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و کامل تکمیل کنید، در صورت ثبت اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش شما قابل پیگیری و تحویل نیست.

6- باید برای هر نوع استفاده‌ (دانلود، تکثیر، ارسال و انتشار) از تصاویر و متون وب‌سایت، جز در موارد استفادهٔ شخصی، خانگی و غیرتجاری، از شیدور اجازهٔ کتبی بگیرید.

7- با مطالعهٔ کامل بخش حریم شخصی، موافقت و رضایت خود را برای استفاده از اطلاعات شخصی‌ خود برپایهٔ قوانین جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌کنید.

8- مسئولیت آگاه‌سازی هر فردی که با اینترنت شما به شیدور دسترسی دارد، نسبت به شرایط و ضوابط وب‌سایت برعهدهٔ شماست.

9- وب‌سایت شیدور الزامی به آگاه‌سازی شما از توقف محدود و نامحدود فعالیت خود -به‌واسطهٔ تعمیرات و تغییرات- ندارد.

10- بعد از دریافت سفارش، در صورت مغایرت رنگ آن با رنگ صفحهٔ نمایش رایانه‌ی شما و تطابق آن با رنگ اصلی وب‌سایت، مسئولیتی متوجه شیدور نیست.

11- راهنمای خرید را مطالعه می‌کنید و از شرایط سفارش، تعویض، پس دادن و فرستادن اقلام آگاهی کامل کسب می‌کنید. در صورت عدم آگاهی، مسئولیتی متوجه شیدور نیست.

  • تعهدات شیدور:

۱.     از حریم شخصی و اطلاعات کاربری شما به بهترین شکل و بر‌ترین شیوه‌های رمزگذاری حفاظت کند.

۲.     از هیچ روشی برای دریافت اطلاعات از کودکان پشتیبانی نکند و کاربران زیر هجده سال را در شمار کاربران مجاز محسوب نمی‌کند.

۳.     اگر در ارائهٔ خدمات مورد نیاز خریدار که با تعهدات شیدور همخوانی دارد کوتاهی گردد، مسئولیت آن را درصورتی‌که قابل‌پیش‌بینی و کنترل باشد- می‌پذیرد.

۴.     در ارائهٔ اطلاعات و مشخصات اقلام به دقیق‌ترین شکل عمل می‌کند و درصورت خطا در ثبت قیمت، خطا را بررسی و امکان برگرداندن یا لغو سفارش را فراهم می‌کند.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های شیدور منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

درخواست مهم:

هر چند وقت یک‌بار ممکن است شرایط و ضوابط شیدور تغییر کند. به همین منظور از شما عزیزان می‌خواهیم در هر بار بازدید از سایت، این قسمت را دوباره مطالعه کنند.

ممنوعیت

هر گونه سوء استفاده از سامانه‌های خودکار یا نرم‌افزاری به منظور استخراج داده از این وب‌سایت با اهداف تجاری، بدون مجوز ممنوع است. در صورت نقض این قانون، شیدور حق هرگونه پیگرد قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد.

حق انتشار كليه طراحى ها و نشانه هاى تجارى ثبت شده و ثبت نشده كه در اين وبسايت استفاده شده متعلق به شیدور بوده و هرگونه الگو بردارى، كپى بردارى يا انتشارات به هر شكل به صورت كامل يا جزئى از طريق هر كانالى ممنوع و غير اخلاقى بوده و پيگرد قانونى همراه دارد.

 شایان ذکر است طبق ماده 73 آیین نامه کسب و کارهای مجازی پلیس سایبری جمهوری اسلامی ایران هر کس به طور غیرمجاز محتوای در حال انتقال ارتباطات غیرعمومی در سامانه های رایانه ای یا مخابراتی یا امواج الکترومغناطیسی یا نوری را شنود کند، به حبس از شش ماه تا دو سال یا جزای نقدی از ده میلیون (۱۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال تا چهل میلیون (۴۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهدشد.

 ماده۷۳-۱ـ هر کس به طور غیرمجاز نسبت به داده های سری درحال انتقال یا ذخیره شده در سامانه های رایانه ای یا مخابراتی یا حاملهای داده مرتکب اعمال زیر شود، به مجازاتهای مقرر محکوم خواهدشد:
الف) دسترسی به داده های مذکور یا تحصیل آنها یا شنود محتوای سری در حال انتقال، به حبس از یک تا سه سال یا جزای نقدی از بیست میلیون (۲۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال تا شصت میلیون (۶۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال یا هر دو مجازات.
ب) در دسترس قراردادن داده های مذکور برای اشخاص فاقد صلاحیت، به حبس از دو تا ده سال.
ج) افشاء یا در دسترس قرار دادن داده های مذکور برای دولت، سازمان، شرکت یا گروه بیگانه یا عاملان آنها، به حبس از پنج تا پانزده سال.